BDAR

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus


exclamation

Informuojame, kad nuo 2020-11-27 18:00 iki 2020-11-29 18:00 ir nuo 2020-12-11 18:00 iki 2020-12-13 18:00 bus atliekami IS infrastruktūros perkėlimo darbai. Dėl šios priežasties galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

Vadovas

MINDAUGAS ZOBIELA

Gimimo data     1979 m. vasario 11 d.

Išsilavinimas

1997–2002 m.    Lietuvos teisės universitetas, Teisės magistras

Darbo patirtis

Nuo 2019-01-21 Pasienio kontrolės punktų direkcijos prie Susisiekimo ministerijos direktorius

2017-11-03 – 2019-01-18 L. e. Pasienio kontrolės punktų direkcijos prie Susisiekimo ministerijos direktoriaus pareigas

2017-01-06 – 2017-11-01  Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija, Teisės skyriaus patarėjas

2014 – 2017  Transporto atašė Lietuvos Respublikos ambasadoje Rusijos Federacijoje

2012 – 2014  Transporto atašė Lietuvos nuolatinėje atstovybėje Europos Sąjungoje

2010 – 2012  Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija, Teisės skyriaus vedėjas

2004 – 2010  Valstybinė augalų apsaugos tarnyba, Tarptautinių ryšių ir teisės skyriaus vedėjas

2004-02-17 – 2004-09-07  Valstybinė augalų apsaugos tarnyba, Integracijos į Europos Sąjungą skyriaus vedėjas

Papildoma informacija   

Užsienio kalbos  Anglų, rusų

Šeima                 Vedęs. Žmona Indrė, sūnus Adomas, dukra Goda.

Paskutinė atnaujinimo data: 2019-10-01