BDAR
gdpr

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus


Valstybės tarnautojams nustatytos užduotys

 

 

 

Mindaugas Zobiela Direktorius 1. Užtikrinti, kad Medininkų PKP rekonstrukcijos darbai bus toliau vykdomi pagal projekto įgyvendinimo grafiką ir projektas bus baigtas įgyvendinti.
2 Parengti ir įgyvendinti (atlikti rangos darbus) buvusio Lazdijų PKP teritorijos sutvarkymo projektą.
3

Parengti buvusio Kalvarijos PKP teritorijos ir statinių, valdomų PKPD, sutvarkymo projektą.

   
   
Rimantas  Šatkauskas 1 Medininkų PKP statybos modernizavimo darbų kooridnavimas
2.

Atnaujinti Rambyno PKP sistemų testavimai ir mokymai patikrinimus PKP atliekantiems Muitinės ir VSAT pareigūnams

3.

Šalčininkų, Raigardo ir Lavoriškių PKP renovavimo (pastatai, šildymo sistemų bei silpnų srovių sistemų)renovavimo darbų priešprojektiniai sprendiniai.

 

 

 
Ina Paušienė Vyresnioji patarėja 1.

Parengti 2022 metų veiklos plano ataskaitą.

2.

Parengti Susisiekimo ministerijos 2024 – 2025 metų strateginio veiklos plano programos „Susisiekimo valstybinės ir vietinės reikšmės keliais užtikrinimas“ Direkcijos dalį.

3. Vykdyti sutarčių vykdymo kontrolę
4. Atlikti ilgalaikio turto išlaikymo išlaidų analizę.
   

 

Rolandas Baltušninkas


 
Vedėjas


 
1.

Lauko apšvietimo atnaujinimas Malkų įlankos, Rambyno ir Kybartų pasienio kontrolės punktuose.

2.

Elektroninės transporto įleidimo – išleidimo sistemos diegimas Malkų pasienio kontrolės punkte.

3.

Direkcijos 2023 metų viešųjų pirkimų plano rengimo koordinavimas.

4.

Lazdijų pasienio kontrolės punkto statinių griovimo ir rekonstrukcijos techninio projekto privalomosios ekspertizės paslaugų pirkimas organizavimas ir paslaugų vykdymo kuravimas.

       
       
Rolanda Sabutienė


 
Patarėja


 
1. Direkcijos mažos vertės pirkimų metinės ataskaitos parengimas.
2.

Direkcijos 2023 metų viešųjų pirkimų plano parengimas.

3. ES paramos lėšomis finansuojamo projekto Nr. ENI-LLB-0-250 „Medininkų pasienio kontrolės punkto modernizavimas“ koordinavimas, projekto įgyvendinimo veiklų ataskaitų, mokėjimo prašymų teikimas JTS.
4. Pasienio kontrolės punktų direkcijos prie Susisiekimo ministerijos viešųjų pirkimų organizavimo ir vidaus kontrolės tvarkos aprašo analizė ir naujos redakcijos projekto pagal vidaus audito pastabas parengimas
    5. Viešųjų pirkimų specialisto pažymėjimo įgyjimas.
       
Rolandas Galdikas Vyriausiasis specialistas 1. Parengti Kalvarijos pasienio kontrolės punkte esnačių pastatų atnaujinimo (rekonstrukcijos) techninę-projektinę dokumentaciją projektavimo paslaugų pirkimui.
2. Įgyvendinti projekte "Statinių griovimo ir rekonstrukcijos Lazdijų PKP" numatytus statybos darbus.
3.

Techninių specifikacijų ir darbų kiekių žiniaraščių parengimas ar parengimo organizavimas statybos - remonto darbų regionuose pirkimams (pagal poreikį ir atsižvelgiant į 2023 metams skirtas lėšas).

4.

2023 metais reikalingų atlikti statybos remonto darbų pasienio kontrolės punktuose įgyvendinimo koordinavimas (pagal poreikį ir atsižvelgiant į skirtas lėšas).

 

Darius Račkauskas

 
Vedėjas

 
1.  Organizuoti ir atlikti Pasienio kontrolės punktuose esančių svarstyklių  ir jų įrangos įsigijimo priežiūros ir remonto paslaugų viešąjį pirkimą.
2.  Organizuoti ir atlikti Biotoletų nuomos  ir jų aptarnavimo paslaugų viešąjį pirkimą.
3. Organizuoti ir atlikti priešgaisrinės įrangos papildymo, remonto ir naujos įrangos diegimo paslaugų viešąjį pirkimą.
    4. Organizuoti ir atlikti ventiliacijos ir kondicionavimo įrenginių sistemų remonto ir aptarnavimo paslaugų viešojo pirkimo sąlygų parengimą, jas pateikti tvirtinimui.
Arvydas Overlingas
 
Vyriausiasis specialistas 1. Parengti pasienio kontrolės punktų silpnųjų srovių, vaizdo stebėjimo,priešgaisrinių, eismo reguliavimo sistemų bei įrenginių įsigijimo, priežiūros ir remonto paslaugų pirkimo sutarties projektą bei pateikti pasirašymui
2. Parengti viešojo pirkimo sąlygas ir atlikti Kenkėjų kontrolės pasienio kontrolės punktuose paslaugų pirkimą.
3. Parengti ir įkelti į CVP IS  Biologinių nuotekų valymo  įrenginių aptarnavimo ir remonto viešojo paslaugų pirkimo sąlygas
   

 

Gabija Daškevičienė Vedėja 1. Atlikti korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymą Pasienio kontrolės punktų direkcijoje prie Susisiekimo ministerijos.
2. Koordinuoti įstaigos perėjimą į centralizuotą Dokumentų valdymo bendrąją informacinę sistemą.
3. Parengti Pasienio kontrolės punktų direkcijos prie Susisiekimo ministerijos 2023 metų rizikos valdymo planą.
4. Organizuoti nereikalingo arba netinkamo (negalimo) naudoti valstybės turto pardavimą viešuose prekių aukcionuose.
    5. Atlikti Pasienio kontrolės punktų direkcijos prie Susisiekimo ministerijos darbo apmokėjimo sistemos analizę.
       
Giedrė Šimelevičiūtė


 
Vyriausioji specialistė


 
1. Parengti ir suderinti su Susisiekimo ministerija 2024 metų dokumentacijos planą.
2.

Organizuoti direkcijos darbui užtikrinti reikalingų prekių ir paslaugų viešųjų pirkimų procedūras.

3.

Dokumentų registrų sąrašo ir dokumentacijos plano (pagal DBSIS paslaugų teikėjo pateiktą Pasirengimo pereiti prie centralizuotai teikiamų DBSIS paslaugų duomenų klausimyną) sudarymas ir pateikimas DBSIS paslaugų teikėjui ir  šių duomenų patikra DBSIS sistemoje (Bylos/Registrai).

4.

Skaitmeninės kilmės ir suskaitmenintų dokumentų, kurie saugomi dokumentų valdymo informacinėje sistemoje Kontora ir kurių saugojimo terminas yra pasibaigęs, atrinkimas naikinti ir sunaikinimas.

    5.

Dokumentų valdymo informacinės sistemos Kontora duomenų eksportavimas DBSIS paslaugų teikėjo nustatytu formatu ir perdavimas DBSIS paslaugų teikėjui įkelti į DBSIS skaityklą.

       
Ingrida Papaurėlienė Vyriausioji specialistė 1. Atlikti pasienio kontrolės punktuose valdomo turto panaudojimo analizę ir pateikti siūlymus dėl šio turto panaudojimo galimybių.
2. Valstybės ilgalaikio materialiojo turto perdavimas panaudos pagrindais funkcijas pasienio kontrolės punktuose vykdančioms valstybės institucijoms ir panaudos pagrindais neperduoto turto išnuomojimas
3. Ataskaitų apie ūkio subjektų, išsinuomojusių valstybės ilgalaikį materialųjį turtą pasienio kontrolės punktuose, sutartinių įsipareigojimų vykdymą parengimas.
4. Interneto svetainės turinio atnaujinimo kontrolė.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-01-27