BDAR
gdpr

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus


Pasienio kontrolės punktų administravimo skyrius

Darius Račkauskas

 
Vedėjas

 
1. Organizuoti ir įvykdyti pasienio kontrolės punktų patalpų valymo ir jų teritorijų priežiūros paslaugų viešąjį pirkimą.
2.

Paruošti pirkimo sąlygas ir įvykdyti pasienio kontrolės punktuose esančių elektros generatorių remonto ir aptarnavimo paslaugų teikimo viešąjį pirkimą.

3.

Paruošti pirkimo sąlygas ir įvykdyti biotualetų nuomos ir jų aptarnavimo paslaugų pasienio kontrolės punktuose viešąjį pirkimą.

       
Sigitas Valančius

 
Patarėjas

 
1.

Parengti pirkimo sąlygas ir įvykdyti Transporto priemonių, laukiančių kirsti Lietuvos Respublikos valstybės sieną, eilių valdymo informacinės sistemos priežiūros ir palaikymo paslaugų viešąjį pirkimą.

2.

Parengti pirkimo sąlygas ir įvykdyti Transporto priemonių, laukiančių kirsti Lietuvos Respublikos valstybės sieną, eilių registravimo, formavimo ir reguliavimo paslaugų viešąjį pirkimą.

3.

Parengti pirkimo sąlygas ir įvykdyti Pasienio kontrolės punktų patalpų valymo ir jų teritorijų priežiūros (22  pasienio kontrolės punktuose ir 1 palaukimo aikštelėje) paslaugų pirkimą.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-02-04