BDAR
gdpr

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus


Pasienio kontrolės punktų administravimo skyrius

Darius Račkauskas

 
Vedėjas

 
1.  Organizuoti ir atlikti Vartų, vartų įrangos remonto ir priežiūros paslaugų teikimo viešąjį pirkimą.
2.  Organizuoti ir atlikti Pavojingų ir probleminių atliekų tvarkymo paslaugų viešąjį pirkimą.
3. Organizuoti Pasienio kontrolės punktų apsauginės signalizacijos sistemų, gaisrinės signalizacijos sistemų, kompiuterinių ir telefoninių tinklų, vaizdo stebėjimo ir įrašymo sistemų, įeigos kontrolės sistemų, eismo reguliavimo sistemų, automatinių kelio užtvarų, šviesoforų priežiūros, remonto ir įsigijimo bei priverstinio transporto priemonių stabdymo įrenginių priežiūros ir remonto paslaugų teikimo viešojo pirkimo sąlygų parengimą, jas pateikti tvirtinimui.
Arvydas Overlingas
 
Vyriausiasis specialistas 1. Įvykdyti Internetinio ryšio, skirto vaizdo stebėjimui 9-iuose pasienio kontrolės punktuose, paslaugų viešąjį pirkimą.
2.

Parengti pirkimo sąlygas, jas pateikti tvirtinti direktoriui ir CVP IS priemonėmis paskelbti  Pasienio kontrolės punktų apsauginės signalizacijos sistemų, gaisrinės signalizacijos sistemų, kompiuterinių ir telefoninių tinklų, vaizdo stebėjimo ir įrašymo sistemų, įeigos kontrolės sistemų, eismo reguliavimo sistemų, automatinių kelio užtvarų, šviesoforų priežiūros, remonto ir įsigijimo bei priverstinio transporto priemonių stabdymo įrenginių priežiūros ir remonto paslaugų teikimo viešąjį pirkimą.

3.

Parengti pirkimo sąlygas, jas pateikti tvirtinti direktoriui ir CVP IS priemonėmis paskelbti Vandens (lietaus) nuotekų valymo  įrenginių aptarnavimo ir  remonto paslaugų teikimo paslaugų viešąjį pirkimą.

   

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-05-03