BDAR

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus


Pasienio kontrolės punktų administravimo skyrius

Pareigybė Vardas, Pavardė El. paštas Tel.
Vedėjas Darius Račkauskas darius.rackauskas@pkpd.lt (5) 231 2828
Vyriausiasis specialistas Romas Judickas romas.judickas@pkpd.lt (5) 243 0603
Patarėjas Sigitas Valančius sigitas.valancius@pkpd.lt (5) 243 0615
Vyriausiasis specialistas Arvydas Overlingas

arvydas.overlingas@pkpd.lt

(5) 243 1110
Vyriausiasis specialistas Marek Antonevič marek.antonevic@pkpd.lt (380) 34 126
Vyriausiasis specialistas Algirdas Guobys algirdas.guobys@pkpd.lt (5) 231 2501
Vyriausiasis specialistas Vitas Senkus vitas.senkus@pkpd.lt

(5) 249 4851

(386) 3 2671 (Tverečiaus PKP)

Patarėjas Henrikas Krivickas henrikas.krivickas@pkpd.lt (46) 35 5266
Vyriausioji specialistė Irma Armonienė irma.armoniene@pkpd.lt (44) 16 2243
Patarėjas Ričardas Janušonis ricardas.janusonis@pkpd.lt (313) 60 581
Vyriausiasis specialistas Vytautas Kazlauskas vytautas.kazlauskas@pkpd.lt (342) 30 237
Vyriausiasis specialistas Audrius Vosylius audrius.vosylius@pkpd.lt (343) 50 038

 

 

Faksas   (5) 262 0081
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-02-08