BDAR

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus


Medininkų pasienio kontrolės punkto modernizavimo darbai vyksta sklandžiai

Data

2021 03 24

Įvertinimas
0

Pasienio kontrolės punktų direkcija prie Susisiekimo ministerijos informuoja, kad Medininkų pasienio kontrolės punkto (PKP) modernizavimo darbai vyksta sklandžiai – siekiama maksimaliai užtikrinti punkto pralaidumą ir netrikdomą transporto srautų judėjimą. Tais atvejais, kai dėl planuojamų konkrečių darbų Medininkų PKP teks laikinai riboti transporto srautus, direkcija iš anksto informuos apie ribojimo terminus ir galimybes kirsti valstybės sieną kituose pasienio kontrolės punktuose.

Rekonstrukcijos metu Medininkų PKP siekiant užtikrinti sklandų patikrinimus vykdančių tarnybų darbą, pastatų statybos, kelių įrengimo, kontrolės įrangos perkėlimo ir kiti darbai derinami su Valstybės sienos apsaugos tarnyba prie Vidaus reikalų ministerijos bei su Muitinės departamentu prie Finansų ministerijos.

Modernizuojant Medininkų PKP bus išplatinta kelio atkarpa tarp Medininkų PKP ir Kamennyj Log PKP, renovuoti esami ir pastatyti 4 nauji pastatai,  perkelti radiacinės kontrolės vartai, įdiegtos automatizuoto eismo valdymo, automobilių numerių nuskaitymo ir kitos sistemos, bus įrengtos specialios patalpos Europos Sąjungoje diegiamai atvykimo-išvykimo sistemai, jose bus sumontuota asmens dokumentų, pirštų atspaudų bei veido biometrijos skenavimo įranga.

Numatoma, kad po rekonstrukcijos Medininkų PKP pralaidumas padidės iki 6000 automobilių per parą, o krovininio transporto pralaidumas išaugs dvigubai – nuo 1000 iki 2000 transporto priemonių per parą. Modernizavimo darbus planuojama baigti 2023 m. gegužės mėn.