BDAR
gdpr

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus


Visos naujienos

2021 10 11
VYKSTANČIŲ Į BALTARUSIJOS RESPUBLIKĄ DĖMESIUI

Krovininių transporto priemonių eilės prie Lietuvos Respublikos ir Baltarusijos Respublikos valstybių sienos neženkliai sumažėjo, tačiau priešais Medininkų pasienio kontrolės punktą eilė išlieka didelė.

2021 10 07
VYKSTANČIŲ Į BALTARUSIJOS RESPUBLIKĄ DĖMESIUI

Informuojame, kad toliau didėja krovininių transporto priemonių eilės prie Lietuvos Respublikos ir Baltarusijos Respublikos valstybių sienos. Muitinės departamentas pateikė informaciją, kad pralaidumo sumažėjimo priežastis - vykdomi Baltarusijos muitinės informacinių sistemų atnaujinimo darbai. Apie numatomą šių darbų trukmę informacijos negauta. Labiausiai pralaidumas sumažėjo vykstant per Lavoriškių ir Raigardo pasienio kontrolės punktus. Priešais Medininkų ir Šalčininkų pasienio kontrolės punktus eilės taip pat didėja.

2021 10 06
DĖL BALTARUSIJOS MUITINĖS INFORMACINIŲ SISTEMŲ VEIKIMO SUTRIKIMŲ PADIDĖJO VILKIKŲ EILĖ ŠALČININKŲ PASIENIO KONTROLĖS PUNKTE

Muitinės departamentas informuoja, kad dėl Baltarusijos muitinės informacinės sistemos sutrikimų Šalčininkų kelio poste padidėjo eilė. Eilių padidėjimas galimas ir kituose pasienio kontrolės punktuose.

2021 09 21
VYKSTANČIŲ PER MEDININKŲ PASIENIO KONTROLĖS PUNKTĄ DĖMESIUI

Dėl vykdomų Medininkų pasienio kontrolės punkto rekonstrukcijos darbų sumažėjo šio punkto pralaidumas.

2021 04 19
PRADĖJO VEIKTI ŠUMSKO IR TVEREČIAUS PASIENIO KONTROLĖS PUNKTAI

Pradėjo veikti Šumsko pasienio kontrolės punktas, esantis Vilniaus rajono Laukininkų kaime. Punktas dirba visą parą. Per šį punktą yra praleidžiami tik lengvieji automobiliai, kurių svoris ne didesnis kaip 3,5 tonos ir kuriuose, be vairuotojo, yra ne daugiau kaip 8 vietos keleiviams.

2021 03 27
Jau galima naudotis Muitinės tranzito kontrolės sistema

Lietuvos muitinė informuoja, kad anksčiau nei buvo planuota atstatyta elektroninė tranzito deklaravimo sistema, kas leis gerokai sumažinti krovininio transporto eiles pasienyje.

2021 03 26
Lietuvos muitinės duomenys perkelti į valstybės valdomus serverius, sistemų darbas bus atnaujintas pirmadienį

Muitinės departamentas informuoja, kad Lietuvos muitinės informacinių sistemų veiklos atstatymo darbai vyksta sėkmingai – užbaigtas svarbiausias, duomenų perkėlimo į Valstybės informacinių technologijų centro infrastruktūrą, etapas.

2021 03 24
Medininkų pasienio kontrolės punkto modernizavimo darbai vyksta sklandžiai

Pasienio kontrolės punktų direkcija prie Susisiekimo ministerijos informuoja, kad Medininkų pasienio kontrolės punkto (PKP) modernizavimo darbai vyksta sklandžiai – siekiama maksimaliai užtikrinti punkto pralaidumą ir netrikdomą transporto srautų judėjimą. Tais atvejais, kai dėl planuojamų konkrečių darbų Medininkų PKP teks laikinai riboti transporto srautus, direkcija iš anksto informuos apie ribojimo terminus ir galimybes kirsti valstybės sieną kituose pasienio kontrolės punktuose.

2020 11 06
Nuo 2020 m. lapkričio 7 d. Lietuvos Respublikos teritorijoje skelbiamas karantinas

 2020 m. lapkričio 4 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu  Nr. 1226 " Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo" nuo 2020 m. lapkričio 7 d. Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbiamas karantinas

Įrašų
puslapyje