BDAR
gdpr

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus


Prašymo dėl duomenų subjektų teisių įgyvendinimo nagrinėjimas

  1. Duomenų subjektui ne vėliau kaip per 20 darbo dienų nuo prašymo gavimo dienos pateikiama informacija apie veiksmus, kurių imtasi gavus prašymą dėl duomenų subjekto teisių įgyvendinimo. Jeigu duomenų subjekto buvo paprašyta patikslinti ar papildyti prašymą, prašymo nagrinėjimo ir informacijos pateikimo terminas skaičiuojamas nuo patikslinto ar papildyto prašymo gavimo įstaigoje dienos.
  2. Prašymo nagrinėjimo terminas prireikus įstaigos vadovo arba jo įgalioto asmens sprendimu gali būti pratęstas dar iki 20 darbo dienų ir ne vėliau kaip kitą darbo dieną po prašymo nagrinėjimo termino pabaigos raštu apie tai privaloma pranešti duomenų subjektui ir nurodyti prašymo nagrinėjimo termino pratęsimo priežastis.
  3. Prašymas, pateiktas nesilaikant nustatytų reikalavimų, nenagrinėjamas. Apie atsisakymo nagrinėti prašymą motyvus prašymą pateikęs asmuo informuojamas per 5 darbo dienas.
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-03-20